Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Zarządzanie dokumentami | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Zarządzanie dokumentami

Sposób w jaki Twoja firma zarządza dokumentacją jest kluczem do jej właściwego działania. Za każdym razem, gdy nowy dokument papierowy lub elektroniczny zostanie wytworzony, będzie musiał zostać sklasyfikowany, schowany, zarchiwizowany. Ten proces różni się w zależności od rodzaju działalności jaką prowadzisz i różnych potrzeb poszczególnych działów Twojej firmy.

OSG Records Management

Jak pracują eksperci OSG?

Eksperci OSG przyjadą do Ciebie, aby zobaczyć jakie stosujesz systemy zarządzania dokumentami. Słuchają uważnie tego, co mówisz i co chciałbyś osiągnąć. Następnie sporządzają projekt, który obejmuje rozwiązania dopasowane do potrzeb w zakresie informacji w Twojej firmie.

Plan pokazuje jak zintegrować nowy sposób zarządzania dokumentami z systemami i procesami biznesowymi Twojej firmy. Wskazuje kluczowe informacje wyszukiwane w dokumentach papierowych lub elektronicznych, oraz bierze pod uwagę wymogi prawa dotyczące rentencji dokumentów Twojej firmy.

Document Scanner OSG

Doświadczenie w każdym sektorze gospodarki

OSG to partner z ogromnym potencjałem na rynku. OSG, lider w branży, przechowuje i zabezpiecza dokumenty największych firm na świecie, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, partnerów handlowych, a nawet departamentów rządowych. OSG gotowe jest pomóc Twojej firmie zrealizować swój potencjał.

Rozwiązania OSG w zakresie zarządzania dokumentami spełniają wszystkie Twoje wymagania w zakresie dokumentacji papierowej i elektronicznej. Stworzenie w pełni zintegrowanego systemu odbędzie się błyskawicznie, tak żebyś mógł jak najszybciej cieszyć się przewagą nad konkurencją.

Twoje korzyści z zarządzania dokumentami przez OSG:

  • Lepsze działanie firmy
  • Większa kontrola nad dokumentami
  • Możliwość dotarcia do pojedynczego dokumentu w każdej chwili
  • Wyższy poziom bezpieczeństwa
  • Bezproblemowa implementacja
  • Całościowe wsparcie techniczne i szkolenia
  • Wyższa wydajność systemu zarządzania dokumentacją = oszczędność pieniędzy
  • Rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej branży
  • Usprawnienie odczuwalne także przez Twoich klientów
  • Pełna zgodność z przepisami prawa

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form