Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Usługi archiwizacyjne i zgodność z przepisami prawa | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Usługi archiwizacyjne i zgodność z przepisami prawa

Archiwizacja dokumentu zaczyna się gdy dokument otrzyma formę prawną. W tym momencie każda Firma powinna zakwalifikować dokument do odpowiedniej klasy zgodnej z ustawą kancelaryjną. Przepisy prawa polskiego dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej oraz ochrony danych nieustannie ewoluują - trudno na bieżąco śledzić wszystkie zmiany. W zależności od rodzaju dokumentów okres przechowywania jest różny: od 5 do 50 lat. Jak wynika z kontroli Urzędów Skarbowych oraz Państwowej Inspekcji Pracy, dokumenty często przechowywane są niezgodnie z przepisami, a w szczególności odnotowane są liczne zaginięcia i braki pojedynczych dokumentów typu faktury, umowy klienckie. OSG gwarantuje najwyższy standard zarządzania  i przechowywania powierzonych zasobów zgodnie z obowiązującymi  przepisami, a także pełną kontrolę obiegu dokumentacji papierowej jak i elektronicznej w Twojej firmie.

archival services

Jak OSG gwarantuje zgodność Twojej dokumentacji z przepisami prawa.

Eksperci OSG przyjadą do Ciebie, aby ocenić Twoją dokumentację. Doradzą, które dokumenty muszą być przechowywane i przez jaki okres czasu. Uporządkują i oznakują Twoje dokumenty, tak aby spełniały polskie normy prawne. Spinacze biurowe i zszywki są usuwane, a zniszczone dokumenty czy teczki są naprawiane. Dokumentacja jest oznaczana kodem, poświadczana, pieczętowana i rejestrowana w Archiwum Państwowym. OSG zajmuje się całym procesem, łącznie z przygotowaniem formularzy i korespondencją z urzędami.

OSG pomoże Ci poprzez przeprowadzenie pełnej oceny Twojego archiwum. Nasi eksperci sprawdzą wydajność, warunki przechowywania i dostęp do najważniejszych dokumentów. Na koniec otrzymasz raport zawierający nasze rekomendacje.

image image

Twoje korzyści z usług archiwizacyjnych OSG:

  • Szybko usługa - zawsze na czas
  • Przyjeżdżamy do Ciebie
  • Wykwalifikowani i licencjonowani eksperci OSG
  • Twoje archiwum spełnia wszystkie wymogi prawne
  • Załatwiamy wszelkie formalności
  • Możliwość poufnego zniszczenia niepotrzebnych dokumentów

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form