Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Poufne niszczenie dokumentów | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Poufne niszczenie dokumentów

Kiedy pracownicy firmy umieszczają poufne dokumenty w koszu na śmieci, osobiste lub finansowe dane Twojej firmy i Twoich klientów mogą trafić w niepowołane ręce. To z kolei oznacza, że wiarygodność i finansowe bezpieczeństwo Twojej firmy narażone są na ryzyko. OSG oferuje ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie w postaci poufnego niszczenia dokumentów.

confidential destruction

Zabezpieczone pojemniki OSG na odpady dla Twojego biura

OSG dostarczy świetnie prezentujące się pojemniki na odpady, które ustawiasz w kluczowych miejscach swojego biura. Na przykład w departamencie księgowości, HR i administracji. Twoi pracownicy umieszczają w nich wszelkie poufne dokumenty przeznaczone do zniszczenia poprzez wąski otwór, a zabezpieczony zamek lub pieczęć gwarantują bezpieczeństwo zawartości.

OSG odbiera dokumenty i poddaje je 100% niszczeniu

Kiedy zaistnieje taka potrzeba, umundurowani pracownicy OSG odbiorą i bezpiecznie przewiozą poufne dokumenty przeznaczone do zniszczenia do zabezpieczonych centrów niszczenia OSG. OSG posługuje się niszczarkami na skalę przemysłową, które w odróżnieniu od standardowych niszczarek posiadają silne metalowe ostrza niszczące absolutnie wszystko, nawet płyty CD w całości. Dla dopełnienia formalności otrzymujesz potwierdzenie procesu.

OSG Shreder

Dodatkowe element niszczenia

OSG dodatkowo odbiera i poddaje niszczeniu porcje plików, na przykład dokumenty, których okres retencji uległ już przedawnieniu.

Twoje korzyści:

  • Zabezpiecznie przed szpiegostwem przemysłowym
  • Zabezpieczenie przed kradzieżą danych osobowych
  • Prosta i niezawodna usługa
  • Gwarancja zupełnego niszczenia dokumentów i płyt CD
  • Redukcja kosztów i czasu potrzebnych na niszczenie w siedzibie
  • Świetnie prezentujące się kartonowe lub metalowe pojemniki

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form