Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Katalogowanie i indeksowanie dokumentów | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Katalogowanie i indeksowanie dokumentów

Utrzymywanie Twojego nieustannie rosnącego archiwum w idealnym porządku jest niezbędne dla Twojej firmy. Kluczem jest czytelne i jasne opisywanie i indeksowanie dokumentów, aby móc je znaleźć bardzo szybko. Z nami usługa katalogowania i indeksowania zostanie przeprowadzona profesjonalnie, niezależnie od rozmiaru Twojego archiwum.

Przekształcimy Twoje archiwum w wartościowy zasób

Specjaliści OSG używają technologii kodów kreskowych do oznakowania i pogrupowania Twoich dokumentów w logicznym porządku. Ważne informacje na temat dokumentu takie jak data, temat, dział, opis zawartości są wprowadzane do bazy danych. To oznacza, że możesz szybko wyszukiwać i docierać do pojedynczego dokumentu. OSG przekształca Twoje archiwum w bardzo cenny zasób, który pomaga Twojej firmie działać o wiele bardziej efektywnie.

imageimage

Jest to szczególnie użyteczna usługa, gdy po raz pierwszy przenosisz swój papierowy zasób do bezpiecznego archiwum OSG. Nasz zespół błyskawicznie skataloguje i zindeksuje nawet największy ilościowo zasób.

Katalogowanie fotograficzne

OSG oferuje również katalogowanie fotograficzne. Cyfrowe zdjęcia okładek oryginalnych dokumentów są umieszczane w bazie danych w celu umożliwienia oglądania ich i zamawiania. Jest to użyteczne przy złożonych, ręcznie napisanych dokumentach.

Twoje korzyści z katalogowania i indeksowania dokumentów:

  • Nowa, wydajna baza danych
  • Przechowuj ważne informacje
  • Szybkie wyszukiwanie i docieranie do dokumentów
  • Dostarczamy pełny spis
  • Zgubione dokumenty - nigdy więcej
  • Zaangażowanie zespołu ekspertów
  • Szybkość i jakoś usługi gwarantowana nawet przy dużych ilościach dokumentów

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form