Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Obieg dokumentów - projektowanie i doradztwo | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Obieg dokumentów - projektowanie i doradztwo

Jeśli chcesz poprawić produktywność w swojej firmie, zacznij od przyjrzenia się obiegowi dokumentów. Nowoczesny system obiegu dokumentów oparty na innowacyjnych technologiach zdecydowanie poprawi działanie Twojej firmy. Specjaliści OSG od obiegu dokumentów analizują Twój system i ulepszą go, zwiększając Twoją konkurencyjność.

Całościowa analiza

Rozpoczenimy od wykonania całościowej analizy poszczególnych etapów obiegu dokumentów i danych w Twojej firmie. Przyjrzymy się dokumentacji papierowej i elekronicznej, którą, Twoja firma generuje, sposobom ich przetwarzania, znakowania, przekazywania i przechowywania. Sprawdzimy szybkość dostępu do dokumentów, okresy przechowywania, zgodność z przepisami prawa, a także, które działy mają wspólne dokumenty. Ocenimy kopię zapasową danych i archiwum papierowe. To pozwoli nam wskazać obszary, w których można dokonać usprawnień.

Obieg dokumentów OSG

Nowoczesne technologicznie rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb

W specjalnym raporcie przedstawimy sposób w jaki udoskonalimy Twój system przyspieszając przetwarzanie dokumentów, zwiększając bezpieczeństwo i eliminując błędy. Wprowadzimy zaawansowane technologicznie rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb, które zoptymalizują Twoją działalność we wszystkich regionach i oddziałach. Twoi pracownicy będą mieli większą swobodę i będą mogli pracować bardziej efektywnie.

Obieg dokumentów zawsze zgodnie z harmonogramem

Za Twoja zgodą przedstawimy harmonogram implementacji. Nasi eksperci pracują przez całą dobę, aby zapewnić płynne i gładkie przekształcenie zgodnie z harmonogramem.

Organizujemy szkolenia, na których Twoi pracownicy przekonają się jak łatwy w obsłudze i efektywny jest nowy system obiegu dokumentów. Przedstawimy sposób funkcjonowania systemu dla każdego z poszczególnych działów: administracji, kadr, księgowości, obsługi klienta, sprzedaży, itd.

Twoje korzyści z nowego obiegu dokumentów:

  • Udoskonalone działanie Twojej firmy
  • Lepsza kontrola
  • Możliwość dotarcia do pojedynczego dokumentu w każdej chwili
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Bezproblemowa implementacja
  • Całościowe wsparcie i szkolenia
  • Zwiększona efektywność systemu = mniejsze koszty
  • Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb
  • Korzyści także dla Twoich klientów
  • Pełna zgodność z wymogami prawa

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form