Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
IT- Archiwum Tworzenie backupów online | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

IT- Archiwum Tworzenie backupów online

Każda firma nieustannie produkuje nowe dane: maile, faktury, raporty i umowy. Dla specjalistów IT nigdy niekończące się wyzwanie to tworzenie kopii zapasowych tych rosnących danych. Ale jaki masz plan działania na wypadek awarii dysku, kradzieży laptopa albo utraconych plików na skutek wirusa lub działań hackera? A jeśli Twoje taśmy z kopiami zapasowymi uszkodzone zostaną w powodzi lub pożarze? Całkowita utrata danych mogłaby być katastrofą.

IT Archive

IT-Archiwum to innowacyjny pakiet, który szyfruje i przesyła Twoje dane do specjalnie przygotowanego serwera w zabezpieczonych centrach OSG. Proces jest niezwykle sprawny i w pełni automatyczny. To idealny element planów awaryjnych.

Pełna kontrola z biura lub domu

Z IT-Archiwum nie jesteś już niewolnikiem swojego biura. Wszystko da się kontrolować na odległość z laptopa w domu lub gdziekolwiek zdecydujesz się być. Jeśli wybierzesz opcję zarządzania centralnego/ centralnej kontroli/ możesz sam ustanowić harmonogram tworzenia kopii zapasowych i zapisać wybrane przez siebie pliki na dowolnym komputerze. W ten sposób nie tracisz czasu na przeszukiwanie niekończących się taśm by znaleźć potrzebne pliki lub na wyprawę do archiwum zewnętrznego. Gdyby serwer firmowy uległ awarii, nie musisz martwić się o konfigurację nowego, gdyż zastosowana w IT-Archiwum technologia "Bare-Metal Recover" pozwala na odzyskanie plików w bardzo krótkim czasie. Pomyśl tylko ile czasu zaoszczędzisz na inne zadania IT!

Łatwa instalacja i użytkowanie

OSG zajmuje się przygotowaniem i utrzymaniem całej infrastruktury. Tobie pozostaje tylko zainstalować łatwe oprogramowanie na swoim laptopie lub komputerze. Opracowane zostało ono przez i-365, firmę Seagate, światowego lidera technologii bezpiecznego tworzenia backupów danych. Współpracuje ono z dowolną liczbą komputerów, w różnych lokalizacjach i na wszystkich platformach: Windows, Unix, Linux i Apple.

Partnerstwo OSG i i-365 oznacza, że tylko nasi klienci mogą korzystać z tych wyjątkowych technologicznych innowacji w krajach, w których operujemy.

Dzięki prostej konfiguracji sam/a ustanawiasz czas częstotliwość backupów oraz okresy retencji. Możesz skopiować całe swoje archiwum w zaskakująco krótkim czasie, a wszystko potwierdzone będzie w raporcie. Z opcją ciągłego tworzenia backupów stresujące dni i praca do późna pójdą w zapomnienie. Skorzystaj z oferty darmowego miesiąca IT-Archiwum.

Inteligentny backup szybszy od taśm

IT-Archiwum jest inteligentne i super szybkie. Technologia Delta Pro ™ Quick File Scanning przegląda pliki (również otwartych dokumentów) w poszukiwaniu zmian w najmniejszych blokach danych. Zamiast przesyłać cały plik, przesłane zostają tylko bloki które uległy zmianie. Dodatkowo dzięki kompresji jakiej poddane zostają przesyłane dane, transfer jest super szybki. Proces jest nieporównanie szybszy od zapisu kopii na tradycyjnych taśmach. Z IT-Archiwum masz również opcję inteligentnej deduplikacji, co gwarantuje, że tworzona jest tylko jedna kopia każdego pliku. Mniejsza przestrzeń potrzebna na przechowywanie backupów to lepsza efektywność i uporządkowane archiwum.

WYPRÓBUJ IT-Archiwum ZA DARMO i przekonaj się o wszystkich jego korzyściach.

Szyfrowanie dla najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dane podlegają szyfrowaniu jeszcze przed opuszczeniem Twojej sieci, co gwarantuje bezpieczeństwo transferu i przechowywania. Sam wybierasz kod/algorytm szyfrujący: AES 128/256b, DES 56/112b lub Blowfish 56/128b. OSG posługuje się protokołem SSL, technologią, która wykorzystywana jest w bankowości internetowej, by stworzyć zaszyfrowane połączenie z serwerem i zapewnić bezpieczeństwo danych.Do odtworzenia danych potrzebujesz unikatowego kodu bezpieczeństwa, który sam tworzysz w czasie konfiguracji. Nikt poza Tobą nie ma do niego dostępu, nawet OSG.

OSG- firma, której zaufali najlepsi

Oferowane przez OSG rozwiązania cieszą się uznaniem wśród klientów na całym świecie, w tym liderów w dziedzinie bankowości, prawa, handlu, turystyki, finansów, telekomunikacji, sektorze usług i paliwowym. Możemy również pomóc ulepszyć Twój system.

Z IT-Archiwum zyskujesz:

 • Prosty sposób na usprawnienie efektywności firmy
 • 24/7 kontrola z domu lub dowolnej lokalizacji
 • Automatyzacja procesu oszczędza Twój czas i redukuje stres
 • Współpraca z wieloma sieciami i na wszystkich platformach
 • Wyjątkowo bezpieczny
 • Backup poza siedzibą biura = lepsze bezpieczeństwo
 • Szybszy i łatwiejszy niż taśmy
 • Odtwarza dane z dowolnego okresu
 • Instalacją oprogramowania i jego utrzymaniem zajmuje się OSG
 • Znaczące oszczędności finansowe
 • Darmowy okres próbny i pełne wsparcie techniczne

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form