Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Archiwizacja dokumentów w archiwach OSG | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Archiwizacja dokumentów w archiwach OSG

Zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa, firmy zobligowane są do przechowywania oryginałów dokumentów. W zależności od rodzaju dokumentu okres archiwizowania wynosi od 5 do 50 lat. Z każdym miesiącem w firmie przybywa dokumentów, co wiąże się z inwestowaniem w dodatkową powierzchnię biurową. Dlatego, aby usprawnić system zarządzania dokumentacją w Twojej firmie, OSG ma dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie. Dzięki niemu otrzymujesz błyskawiczny dostęp do informacji oraz potrzebnego Ci w danej chwili dokumentu.

document storage

Przestrzegaj przepisów i oszczędzaj swoje pieniądze

Przekazując swoje dokumenty do profesjonalnego archiwum OSG, nie tylko postępujesz zgodnie z przepisami dotyczącymi przechowywania dokumentów, ale zapewniasz im również bezpieczeństwo. Jednocześnie zyskasz lepszą nad nimi kontrolę i zredukujesz koszty administracyjno-biurowe. A internetowy system dostępu OSG daje Ci możliwość wyszukania potrzebnych dokumentów i złożenia zamówienia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Po upływie okresu przechowywania, na Twoją prośbę, dokumenty poddawane są procesowi poufnego niszczenia.

i-Archiwum, inteligentne archiwum – to usługa przechowywania dokumentów na niespotykanym dotychczas poziomie, który pozwoli Ci na przeniesienie całego archiwum Twojej firmy do OSG. Szczegóły dotyczące każdego przekazanego nam dokumentu dostępne będą on-line, a jego dostawa, w wersji zeskanowanej bądź oryginalnej, może zostać zamówiona z poziomu Twojego laptopa w dowolnej chwili. Czy wyobrażasz sobie związaną z tym oszczędność czasu i przestrzeni?
e-Archiwum, elektroniczne archiwum – idzie jeszcze dalej. To usługa, która udostępni Ci całe Twoje archiwum dokumentów w formie elektronicznych obrazów. Innymi słowy, to biuro całkowicie pozbawione papieru, gdzie każdy uprawniony pracownik ma dostęp do potrzebnego mu dokumentu w zasięgu ‘kliknięcia myszką’.

imageimageimage

Korzyści:

  • Oszczędzasz na kosztach archiwum dokumentów związanych z: przestrzenią, personelem, magazynem
  • Dodatkowa przestrzeń biurowa
  • Błyskawiczny i bezbłędny dostęp do potrzebnych Ci dokumentów
  • Niezawodne i całkowite bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów
  • Usługi kurierskie (pobieranie i dostawa dokumentów)
  • Gwarantowana zgodność z przepisami prawa w zakresie archiwistyki

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form