Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Materiały pudła, foldery i teczki | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Materiały pudła, foldery i teczki

Dokumenty firmy to najbardziej wartościowy zasób, gdyż dokumentują jej działania.  Zgodnie z prawem muszą być przechowywane od 5 do 50 lat od momentu stworzenia. Dlatego chcesz mieć pewność, że w trakcie przechowywania czy transportu są dobrze zabezpieczone. Dla bezpieczeństwa i zapewnienia jak najlepszej jakości przechowywanych dokumentów OSG wykorzystuje własne pudła i pudłoteczki.  Pudła i foldery OSG świetnie się do tego nadają.

Odporne i trwałe

Pudła OSG zostały wykonane z podwójnej warstwy materiału o wysokiej jakości. Dzięki temu są one niebywale mocne i trwałe. Możesz mieć pewność, że nawet zapełnione ciężkimi dokumentami nie rozpadną się. Wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie i podnoszenie, a pokrywa idealnie chroni przed kurzem. Co więcej, materiał, z którego wykonano pudło, jest niepalny, tylko tlący się, co daje dodatkową ochronę dokumentów. W każdym z pudeł mieści się pięć pudłoteczek lub segregatorów.

 

Wymiary pudła: 280mm (wysokość) x 400mm (szerokość) x 315mm (głębokość). Zaprojektowane są tak, aby idealnie mieściły się na półkach i regałach w archiwach OSG.

Zalety:

  • Super wzmocnione pudła z podwójną warstwą
  • Pudła są niepalne
  • Wygodne uchwyty ułatwiają podnoszenie i przenoszenie pudeł
  • Idealnie dopasowane do systemu przechowywania ich w archiwach OSG
  • Mocna pokrywa dodatkowo chroni dokumenty
Inne materiały OSG to specjalne kontenery do poufnego niszczenia dokumentów oraz zabezpieczone kasetki do przenoszenia taśm.

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form