Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Zarząd w dobrych rękach | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Zarząd w dobrych rękach

Krzysztof Bobrowski, CEO

Krzysztof objął stanowisko Dyrektora Generalnego na Polskę w OSG w roku 2001. Awansował na Międzynarodowego Dyrektora Sprzedaży, a następnie COO grupy OSGRM. W 2008 został CEO. Wcześniej Krzysztof pracował jako Dyrektor Sprzedaży Krajowej w Group 4 Falck w Polsce. Z wyróżnieniem ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Podjął również studia na wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, oraz w Londyńskiej Szkole Biznesu. Od 2007 roku jest członkiem PRISM Task Group 5 dla regulacji prawnych UE.

Zalina Kanametova, Dyrektor Generalna na Rosję

Zalina rozpoczęła swoją karierę z OSG w 2006 roku jako menedżer sprzedaży. Dwa lata później została awansowana na stanowisko Dyrektora Sprzedaży, a w 2009 na Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Zalina została Dyrektorem Generalnym OSG Rosji w 2011.
Jest absolwentką Państwowego Uniwersytetu Nauki i Technologii MISiS. W 2012 Zalina ukończyła program dla liderów w Szkole Biznesu Skolkovo.

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form