Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Klienci i filozofia | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Klienci i filozofia

Historia sukcesu OSG jest wynikiem naszego nieustającego zaangażowania w obsługę klienta. Zaczyna się to już na etapie transferu Twojego archiwum do archiwów OSG. Wszystko odbywa się sprawnie i gładko. Twoje archiwum działa niezawodnie i wszystkie dokumenty przechowywane są w zgodzie z wymogami prawa. OSG zapewnia wsparcie jakie uzyskasz tylko od lidera w branży.

clients

Rola OSG nie kończy się na tym. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych technologii i rozwiazań, które podniosą produktywność Twojej firmy jeszcze bardziej. Uważnie słuchamy tego, co do nas mówisz, niezależnie od rozmiarów Twojego biznesu.

Takie właśnie podjeście do klienta pozwolilo OSG wypracować znaczącą bazę klientów, w skład których wchodzą miedzynarodowi i lokalni liderzy w praktycznie każdej branży, między innymi: handlu, bankowości, turystyki, prawa, finansów, telekomunikacji, usług i paliw. Większość firm z listy Fortune 500 działających w naszych regionach wybiera OSG. Wiele z nich współpracuje z OSG od samych początków i wybiera OSG we wszystkich swoich regionach.

Nowe inwestycje oznaczają, że OSG poszerza swoją sieć archiwów o nowe regiony. Przekonaj się jakie rozwiązania mamy dla Twojej firmy - wyślij nam formularz czym predzej.

 

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form