Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178

Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/features/zbawrzzq.php on line 1178
Innowacje i partnerzy w technologii | OSG Records Management Warning: Division by zero in /templates/rt_kinetic_j15/html/layouts/rqibkcwn.php on line 1178
class="backgroundlevel-low bodylevel-high cssstyle-style1 showcase-color2 articletitle-color2 font-family-helvetica font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
 
Więcej niż tylko archiwum…
Rozmiar

Innowacje i partnerzy w technologii

Wyobraź sobie inteligentne archiwum, które daje Ci dostęp do milionów plików z laptopa, ipada czy telefonu komórkowego. A do tego bezpieczny backup danych, który automatycznie tworzy kopie zapasowe każdego nowego pliku do specjalnego serwera poza siedzibą biura? I jeszcze skanowanie ogromnych ilości dokumentów, które pozwala Ci zamienić całe archiwum w elektroniczne i stworzyć pozbawione papierów biuro?

OSG czyni te rozwiązania rzeczywistością. Poza tym są to tylko niektóre przykłady naszego podążania za innowacją i rozwojem technologii. Współpracując z OSG korzystasz z naszych innowacji stając się bardziej efektywnym i tym samym bardziej konkurencyjnym na rynku.

innovation

Zawsze do przodu

Ekipa rozwoju i technologii OSG nigdy nie śpi. Nieustannie poszukują nowych rozwiązań, które ulepszają nasze usługi i poddają testom zaawansowane technologie pod kątem łatwości użycia i niezawodności. Dopasowują rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Z OSG masz pewność, że wszystko współgra idealnie od pierwszego momentu. OSG wyszukuje i wykorzystuje najlepsze technologie na rynku. Szczycimy się długoterminowymi partnerstwami w zakresie technologii z wiodącymi firmami, co oznacza, że mamy dla Ciebie dostęp do najnowszych rozwiązań.

i365 Logo

i-365 jest częścią firmy Seagate, światowego lidera w zakresie technologii. OSG zyskało lokalną wyłączność na wprowadzenie przełomowych technologii do tworzenia backupów online. Klienci OSG mogą odtworzyć dane z IT-Archiwum i dzięki temu odnowić działalność firmy w bardzo krótkim czasie.
Docuware Logo
OSG jest autoryzowanym partnerem specjalistów w dziedzinie oprogramowań: Docuware. Klienci OSG korzystają ze zautomatyzowanych rozwiązań zarządzania dokumentacją, które współpracują z każdym typem dokumentów, niezależnie od formatu czy źródła. Bezpieczny dostęp online z e-archiwum daje Ci nieprzerwany dostęp 24/7.
Cisco Logo
Technologia szyfrowania z Cisco, światowego lidera w networking/tworzeniu Sieci/ połączeń daje klientom OSG maksymalne zabezpieczenia w czasie transferu danych i spokój ducha.
Fujitsu LogoKodak Logo
OSG inwestuje w najbardziej zaawansowane technologie firm takich jak Kodak czy Fujitsu. Skanujemy setki tysięcy dokumentów każdego tygodnia. Dlatego tak ważny jest najnowocześniejszy, najbardziej dokładny i niezawodny sprzęt.
Motorola Logo
Technologia Motorala wykorzystywana jest to do odczytywania kodów kreskowych na pudłach i folderach. Wieloliniowy rastering wzoru skanowania eliminuje błędy i gwarantuje maksymalną niezawodność.

 

 

Nowoczesne zarządzanie dokumentacją

Video

Facebook LinkedIn YouTube GoldenLine

Skontaktuj się z OSG

Skontaktuj się z OSG i uzyskaj profesjonalną poradę

Login Form